Gry

Powstanie trzecia część „Star Wars: Knights of the Old Republic”?

Revan-and-Malak-2

Bardzo interesujące wieści docierają do nas ze strony Cinelix. Jak donosi serwis, obecny wydawca gier z uniwersum Gwiezdnych Wojen, czyli Electronic Arts, dał zielone światło dla stworzenia kolejnej odsłony legendarnej już serii Star Wars: Knights of the Old Republic. Co ciekawe, podając te przecieki, portal powołuje się na to samo źródło, które wcześniej udowodniło swoją wiarygodność, gdy doniosło o powstającym serialu z Obi-Wanem Kenobim w roli głównej, jeszcze zanim zostało to oficjalnie ogłoszone przez Disney i Lucasfilm.

Źródło zdradza, że trzecia odsłona ma „połączyć fabułę dwóch pierwszych części Star Wars: Knights of the Old Republic z obecnie obowiązującym kanonem Gwiezdnych Wojen”. To oznaczałoby nie tylko nowe przygody osadzone w czasach Starej Republiki, ale ostateczne wprowadzenie do nowego kanonu całej historii związanej Darthem Revanem.

Wskazówką, iż rzeczywiście coś może być na rzeczy w kwestii tych doniesień jest oficjalny przewodnik ilustrowany do The Rise of Skywalker, który przywrócił niedawno do kanonu samą postać Revana (choć wciąż nie jego historię). Książka ujawniła, że legiony Sith Trooperów z Exegola nazwane zostały na cześć starożytnych lordów Sithów, w tym właśnie zamaskowanego bohatera Wojen Mandaloriańskich. Taki krok sugeruje, że członkowie Lucasfilm Story Group szykują podwaliny pod przywrócenie do obecnego kanonu pewnych aspektów znanych z gier o Starej Republice.

Pośród doniesień pojawiają się też takie, które twierdzą, że jednocześnie możemy otrzymać remake poprzednich części KotOR, jednak nie mamy dodatkowych szczegółów na ten temat.

Oczywiście wszelkie powyższe rewelacje traktujcie z rezerwą – przynajmniej do czasu, aż zostaną one oficjalnie potwierdzone przez Lucasfilm lub Electronic Arts.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.