Książki i komiksySeriale

Zapowiedziano miniserię komiksową o Wojnach klonów

adventures-clone-wars-battle-tales-1

Jak się okazuje, zbliżająca się wielkimi krokami premiera zakończenia serialu The Clone Wars to niejedyny produkt dotykający tego okresu, jakim Lucasfilm zamierza nas uraczyć w pierwszej połowie roku – za pośrednictwem portalu The Hollywood Reporter zapowiedziano miniserię komiksową rozgrywającą się w tym samym czasie, co animacja.

Star Wars Adventures: The Clone Wars – Battle Tales będzie składać się z 5 zeszytów, a w każdym z nich zostanie opowiedziana inna historia. Podobnie do miniserii Tales from… Return to Vader’s Castle, będziemy obserwować grupę bohaterów znaną z serii animowanej, która w trakcie wielkiego konfliktu będzie opowiadać sobie nawzajem wojenne opowieści.

Każdy zeszyt będzie wyróżniał się inną oprawą wizualną, a to za sprawą piątki różnych rysowników – Arianny Floren, Megan Levens, Valentiny Pinto, Davide’a Tinto Philipa Murphy’ego. Scenarzystą miniserii jest Michael Moreci, z kolei Derek Charm zajmie się okładkami oraz fabułą głównej historii spinającej opowieści.

adventures-clone-wars-battle-tales-comic
Okładka Clone Wars – Battle Tales #1

Pierwszy zeszyt ukaże się za Oceanem 1 kwietnia, kolejne będą publikowane co tydzień.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.