Seriale

Scenarzyści „The Mandalorian” być może przepiszą serial o Kenobim

star-wars-ewan-mcgregor-obi-wan-kenobi-Disney+

Nie cichną echa sporego zamieszania, jakie wybuchło w sprawie serialu o mistrzu Jedi Obi-Wanie Kenobim. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, do scenariusza zostaną naniesione niezbędne poprawki – magazyn Variety, mając odpowiednie kontakty w branży, spekuluje, kto będzie za nie odpowiedzialny.

Mowa tutaj o scenarzystach The Mandalorian, który okazał się być ogromnym sukcesem i cieszył się niemałym zainteresowaniem fanów. W przepisaniu scenariusza rzekomo mają pomóc Dave Filoni oraz Christopher Yost. Jak teoretyzuje portal:

„Pytaniem pozostaje, kto zastąpi Aminiego. Według branżowych źródeł, Disney sprawdza teraz kilka możliwych opcji, ale żadna oficjalna decyzja jeszcze nie zapadła. Biorąc pod uwagę naturę projektu, firma bez wątpienia będzie stawiała na najlepszą możliwą osobę spośród znanych scenarzystów i showrunnerów. Jednym z oczywistych wyborów jest sprowadzenie kogoś z The Mandalorian poza Deborah Chow, która wyreżyserowała odcinki Mandalorianina i teraz zajmie się całym serialem o Kenobim. Potencjalnymi kandydatami mogliby być Dave Filoni i Christopher Yost, którzy napisali kilka odcinków Mando, a Fliloni dodatkowo je reżyserował.”

Z pewnością taki wybór byłby najbezpieczniejszy i stosunkowo ciepło przyjęty przez fandom. Nikomu nie trzeba chyba przypominać dorobku, jakim może pochwalić się Dave Filoni w kwestii realizowania projektów ze świata Star Wars.

Nie nam jednak oceniać, kto najlepiej nadawałby się, by tchnąć w istniejący scenariusz nowe życie, więc wstrzymamy się z oceną do oficjalnego ogłoszenia nowego scenarzysty. Biorąc pod uwagę, że aktorzy i ekipa filmowa ma wejść na plan dopiero w styczniu 2021 roku, możemy na to trochę poczekać.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.