Seriale

Znamy przybliżony termin premiery serialu o Cassianie Andorze

Cassian-Andor-Disney-plus

Obecnie w produkcji znajdują się aż trzy seriale spod znaku Gwiezdnych Wojen. Zdecydowanie najmniej jak dotąd słyszeliśmy o Cassianie, którego zdjęcia rozpoczynają się już w czerwcu. Tym razem portal Variety podał nam przybliżoną datę premiery.

Różne źródła powiązane z rzetelnym serwisem twierdzą, że bezpiecznie możemy założyć premierę serialu na platformie Disney+ w 2021 roku. Nie ma w tym nic dziwnego – ponad rok to wystarczający okres do nakręcenia materiału i poddaniu go postprodukcji. Póki co nie znamy żadnych szczegółów dotyczących serii, poza tym, że oprócz życia w Rebelii ujrzymy też dzieciństwo Cassiana Andora.

Już teraz możemy zauważyć, że na rok 2021 może być szykowana kolejna ofensywa na rynku Star Wars – w nasze ręce, poza wspomnianym serialem, trafi być może produkcja o Kenobim, potencjalny trzeci sezon przygód Mandalorianina, a także nowa gra wideo.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.