Seriale

Asy z „Resistance” w finalnej bitwie z „The Rise of Skywalker” – zobaczcie realistyczne modele myśliwców

The-Rise-of-Skywalker-Falcon-Fleet

W ubiegłą niedzielę dobiegł końca drugi i ostatni sezon serialu animowanego Ruch Oporu (swoją drogą, tutaj znajdziecie naszą recenzję najnowszego odcinka), którego wydarzenia rozgrywały się w tym samym czasie, co większość Trylogii Sequeli, lecz przeważnie osadzone były one z dala od wydarzeń na galaktyczną skalę. W związku z celebracją finału serii do sieci trafiły ciekawe informacje dotyczące powiązania Resistance z dziewiątą częścią sagi Star Wars, czyli The Rise of Skywalker.

Na oficjalnej stronie StarWars.com opublikowano interesujący wpis, który zdradza, że pośród 14 000 statków, które przybyły wraz z Lando Calrissianem nad Exegol, by stawić czoła flocie Imperatora, były myśliwce Asów z Colossusa. W bitwie brał udział Fireball, którym zwykle latał Kazuda Xiono, myśliwiec Jareka Yeagera oraz pojazd Torry Dozy.

Industrial Light & Magic, odpowiadające za tworzenie efektów specjalnych do wszystkich produkcji ze świata Gwiezdnych Wojen, przygotowało nawet fotorealistyczne modele omawianych statków. Możecie je obejrzeć poniżej:

 

Jeśli macie dość cierpliwości, możecie spróbować poszukać ukazanych wehikułów, gdy na sklepowe półki trafi w końcu płytowe wydanie Skywalker. Odrodzenie. Na ten moment nie mamy pojęcia, czy twórcy ostatecznie zdecydowali się zmieścić modele w jakimkolwiek momencie filmu, ale zawsze istnieje takie prawdopodobieństwo, skoro zostały przygotowane z taką dbałością o detale.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.