Gry

„Battlefront II” – nowy patch przesunięty na przyszły tydzień, znamy część zawartości

battlefront-2-bb8-update-delay

Słodko-gorzkie wieści docierają do nas na temat najnowszej aktualizacji do Star Wars: Battlefront II. Jak poinformował na oficjalnym forum Ben Walke, patch zostanie wypuszczony dopiero na początku przyszłego tygodnia (a nie jutro, jak pierwotnie planowano), czego przyczyną jest odkrycie przez twórców krytycznego błędu pośród plików, który wymaga naprawy przed publikacją. Poznaliśmy jednocześnie kilka szczegółów dotyczących nowej zawartości.

Przechodząc do dobrych wieści, Ben zdradził, co przyniesie ze sobą początek lutego. Oprócz dwóch nowych bohaterów, o których wiemy już od grudnia (BB-8 i BB-9E), do trybu Supremacji zawita w końcu era Ruchu Oporu.

Podobnie jak w erze Wojen klonów, również w przypadku Ruchu Oporu i Najwyższego Porządku zadaniem drużyn będzie zniszczenie okrętu dowodzenia przeciwnika. Jasna strona Mocy będzie bronić gwiezdnego krążownika klasy MC85 (okręt tego samego typu, co Raddus z Ostatniego Jedi), zaś żołnierze Ciemnej strony będą musieli ochraniać gwiezdny niszczyciel klasy Resurgent.

Zapowiedziano również serię poprawek i usprawnień balansu, o czym możecie poczytać na forum.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.