Seriale

Do sieci trafił fragment skasowanego serialu „Star Wars: Underworld”

star-wars-underworld-series-1313

Bardzo ciekawe nagranie wideo trafiło dzisiaj do sieci. Jest to niemal 5-minutowy fragment testowy skasowanego serialu Star Wars: Underworld wraz z materiałem zza kulis.

Underworld został zapowiedziany przez George’a Lucasa w 2005 roku. Serial miał liczyć docelowo 100 odcinków, opowiadających historię dziejącą się na niższych poziomach Coruscant po Rozkazie 66. Planowano także połączenie projektu z grami Star Wars 1313 i The Force Unleashed, ukazanie utraty Sokoła Millennium przez Lando, a także pierwsze spotkanie Hana z Chewiem. Projekt został najpierw zawieszony w 2010 roku, a potem anulowany z powodu zbyt astronomicznego budżetu produkcji.

Na wydatki miała złożyć się m.in. przedstawiona w materiale zza kulis technologia Stargate Studios, dzięki której możliwe było renderowanie wstępnego tła w czasie rzeczywistym do kręcenia zdjęć.

Jak myślicie, czy w obecnych czasach jest jeszcze szansa na wskrzeszenie tytułu, choćby w nieco zmienionej formie? Co najważniejsze, czy oglądalibyście taki serial?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.