Gry

„Battlefront II” – szczegóły nowego patcha oraz zapowiedź mapy na Scarif!

Battlefront-Scarif

Kilka chwil temu pojawiła się nowa Transmisja dla społeczności, w której twórcy skupili się na nadchodzących aktualizacjach do Battlefronta II. Poza szczegółami debiutujących w przyszłym tygodniu jednostek BB-8 i BB-9E, zapowiedziano pojawienie się mapy na planecie Scarif!

Tak, dobrze przeczytaliście. Wraz z nadejściem lutego twórcy skupią się na erze Rebelii, czyli czasach znanych z Oryginalnej Trylogii. Era ta wkroczy do trybów Kooperacji oraz Supremacji. Ten drugi będzie jednak nieznacznie zmodyfikowany i nie zaoferuje etapu na okrętach flagowych. Przynajmniej na początku dostępne będzie starcie na Drugiej Gwieździe Śmierci oraz Scarif, które ma być oparte na mapie z Battlefronta z 2015 roku.

Skupmy się jednak na nadchodzącej w środę aktualizacji. Do Supremacji zawitają 3 nowe mapy z ery Sequeli – Takodana, Jakku i Ajan Kloss, a także okręt flagowy MC-85 oraz gwiezdny niszczyciel klasy Resurgent. Pojawi się też możliwość wyboru ery, w której chcemy rozgrywać tryb.

Najważniejszą częścią aktualizacji są jednak dwaj nowi bohaterowie – droidy.

BB-8:

  • Liczy się jako dwie jednostki przy przejmowaniu punktów i szybciej aktywuje urządzenia-cele.
  • Zwiększa szybkość odnowienia umiejętności pobliskiej postaci.
  • Będzie posiadał latarkę.
  • Wyjątkowo będzie posiadał 4 zdolności – Rolling Charge, która pozwoli z większym impetem wbić się w przeciwnika i go odepchnąć; Shock Prod, który razi pobliskich wrogów prądem; Resistance Backing ujawni wrogów na mapie, czyniąc ich jednocześnie bardziej podatnymi na ataki oraz zakłóci ich radary; Cable Spin, w którym BB-8 zaczyna wirować, wypuszczając z siebie liny holownicze zadające obrażenia.

BB-9E:

  • Liczy się jako dwie jednostki przy przejmowaniu punktów i szybciej aktywuje urządzenia-cele.
  • Okresowo regeneruje życie otaczających go sojuszników.
  • Będzie posiadał latarkę.
  • Również będzie dysponował 4 umiejętnościami – Shock Prod, który razi pobliskich wrogów prądem; Smoke Screen, który ukryje BB-9E pod chmurami gęstego dymu i ujawni pobliskich wrogów; Charge Up, który sprawi, że pobliskie blastery sojuszników przestaną się przegrzewać, a umiejętności będą odnawiały się szybciej; Shock Spin, w którym BB zaczyna wirować, emitując impuls elektryczny, odpychający przeciwników i przegrzewający ich blastery.

Pojawi się też kilka drobnych usprawnień, jak nowe wskaźniki zadania obrażeń poprzez eksplozję lub atak wręcz, a także wskaźnik zasięgu szturmowca ogniowego. Po więcej szczegółów zajrzyjcie na oficjalne forum.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.