Gry

„Star Wars Jedi: Fallen Order” przekracza oczekiwania EA pod kątem sprzedaży

star-wars-jedi-fallen-order-recenzja-cover

Upadły zakon okazał się po swojej premierze ogromnym sukcesem. Gra zebrała niezwykle pozytywne opinie od fanów i recenzentów (my także ocenialiśmy tytuł na łamach portalu, możecie przeczytać naszą recenzję), a teraz dowiadujemy się, że nie gorzej radzi sobie także pod względem finansowym.

Jeszcze przed premierą zakładano, że Jedi: Fallen Order do końca 2019 roku powinien sprzedać się w ilości od 6 do 8 milionów sztuk. Jak poinformowali przedstawiciele EA na spotkaniu z inwestorami, 31 grudnia tytuł stworzony przez studio Respawn zakupiono w liczbie mocno przekraczającej 8 milionów. W tej chwili szacuje się, że do końca roku fiskalnego (czyli 21 marca 2020) sprzedanych zostanie łącznie około 10 milionów egzemplarzy.

Sukces gwiezdnowojennej produkcji jest namacalnym dowodem na to, że gry nastawione na przygodę dla jednego gracza zdecydowanie mają przyszłość – szczególnie takie, które osadzone są w realiach odległej galaktyki. Pozostaje mieć nadzieję, że do podobnych wniosków dojdą włodarze EA i w przyszłości doczekamy się kontynuacji Fallen Order, a także innych przygód tworzonych pod szyldem Star Wars.

Źródło: Twinfinite.net

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.