Saga Star Wars

Mamy kolejną serię grafik z Epizodu IX Colina Trevorrowa!

Episode-9-concept-art-Trevorrow-4

W ostatnich dniach do sieci trafiła seria grafik koncepcyjnych z pierwotnej wersji Epizodu IX, a nieco wcześniej zarys scenariusza tworzonego pod kierownictwem pierwszego reżysera i scenarzysty finału sagi Star WarsColina Trevorrowa. Teraz światło dzienne ujrzały kolejne koncepty, tym razem przedstawiające nieco inne motywy, które miały pojawić się w filmie. Warto zaznaczyć, iż wciąż stanowią one spójną całość z informacjami uzyskanymi z wcześniejszych wycieków.

Grafiki wraz z ich opisami znajdziecie poniżej:

Na podstawie szkiców oraz zarysu fabuły możemy ze sporą dokładnością przewidzieć kształt dziewiątej części autorstwa Colina Trevorrowa. Biorąc pod uwagę wszystkie te informacje, nasuwa się pytanie, czy wersja ta faktycznie byłaby ciekawsza niż to, co ostatecznie dostaliśmy w kinach spod ręki J.J. Abramsa?

Tego prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy, jednak pamiętajmy, że od wstępnych szkiców do gotowej produkcji jest bardzo długa droga i nie byłoby gwarancji, że Epizod IX rzeczywiście wyglądałby dokładnie tak samo, nawet jeśli kręciłby go pierwotny reżyser.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.