Seriale

McGregor przygotowuje się do roli w serii o Obi-Wanie oglądając „The Mandalorian”

kenobi-spin-off

Choć niedawne plotki się potwierdziły i produkcja serialu o mistrzu Jedi Obi-Wanie Kenobim ruszy dopiero na początku przyszłego roku, nie można powiedzieć, żeby członkowie obsady próżnowali. Nie inaczej jest z Ewanem McGregorem.

Aktor pojawił się ostatnio w programie Jimmy’ego Fallona, który zapytał o przygotowania Ewana do roli. Ten przyznał, że w ramach wstępu do pracy na planie obejrzał The Mandalorian.

„Podobał mi się. Naprawdę mi się podobał. Teraz staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowymi filmami Star Wars, które ostatnio wyszły. Jestem tym podekscytowany. Minęło trochę czasu.”

Z pewnością upłynęło sporo czasu, bo ostatni raz widzieliśmy McGregora w roli Obi-Wana Kenobiego w Zemście Sithów z 2005 roku. Później (tylko w formie głosu brodatego mistrza Jedi) powrócił w Przebudzeniu Mocy Skywalker. Odrodzenie.

Cały wspomniany wywiad możecie obejrzeć poniżej:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.