Seriale

Ewan McGregor jest podekscytowany powrotem do roli Obi-Wana

obi-wan-kenobi-ewan-mc-gregor-disney+-series

Rok 2019 bez wątpienia obfitował w sporo ważnych wydarzeń i ogłoszeń dotyczących uniwersum Star Wars. Jedną z najbardziej elektryzujących informacji na temat przyszłości marki było oficjalne ogłoszenie powstania serii dla platformy Disney+, która ma być skoncentrowana na kultowej postaci Obi-Wana Kenobiego. Jako brodaty Jedi powróci uwielbiany przez fanów Ewan McGregor. Aktor w niedawnym wywiadzie dla Good Morning America zdradził, że jest bardzo podekscytowany powrotem do roli po wielu latach, a także opowiedział pokrótce o przygotowaniach do zdjęć.

„Zaczynamy nagrania na samym początku przyszłego roku, a latem rozpocznie się preprodukcja. Są scenariusze, które zdążyłem już przeczytać, i uważam, że są świetne, ale dokonywanych jest jeszcze kilka poprawek, by uczynić je lepszymi.

Jestem tym wszystkim niezwykle podekscytowany. Ostatni raz wcielałem się w tę postać chyba w 2003 roku, więc minęło sporo czasu. Staram się też wrócić do formy, oglądając najnowsze filmy, The Mandalorian i inne produkcje, które bardzo mi się podobały. Próbuję teraz być tak mocno na bieżąco ze światem Lucasfilmu, jak to tylko możliwe. (…)”

Cały wywiad z Ewanem możecie odsłuchać poniżej:

W ostatnim czasie Internet obiegły wieści o zawieszeniu prac nad serią o Kenobim, jednak okazały się one nieco przesadzone. Zdjęcia na planie miały rozpocząć się latem tego roku, lecz zostały przesunięte na początek przyszłego (w związku z koniecznością poprawienia scenariusza), co kilkukrotnie zdążył już potwierdzić sam McGregor.

Wygląda na to, że w tej chwili wszystko zmierza w dobrym kierunku i miejmy nadzieję, że tak już pozostanie.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.