Wydarzenia

Reżyser „Avengers: Endgame” twierdzi, że szef Marvela największą miłością darzy Star Wars

kevin-feige-marvel-studios

Nie od dziś wiadomo, że Kevin Feige, oficjalnie pełniący funkcję szefa Marvel Studios, to zapalony miłośnik innej marki, która (podobnie jak świat superbohaterów) należy obecnie do koncernu Disneya – chodzi oczywiście o Gwiezdne Wojny. W ubiegłym roku ogłoszono, że Feige zajmie się bliżej nieokreślonym projektem filmowym w ramach uniwersum Star Wars, a biorąc pod uwagę ogromne sukcesy święcone przez hity o Avengersach, wielu fanów odebrało te wieści ze sporym entuzjazmem. Ostatnio na temat podejścia Feige’a do odległej galaktyki oraz tworzenia przez niego filmów wypowiedział się reżyser Avengers: Endgame, Joe Russo.

Jak stwierdził  w rozmowie z The Hollywood Reporter:

Star Wars to pierwsza i największa miłość Kevina. To człowiek posiadający ogromną piwnicę wypełnioną po brzegi gadżetami z Gwiezdnych Wojen, których wystarczyłoby na obdarowanie całego muzeum. Cokolwiek zrobi w ramach tej marki, będzie to pełne pasji, emocjonalne i unikalne.”

Feige niejednokrotnie bardzo wyraźnie podkreślał swoją miłość do Star Wars, między innymi poprzez umieszczanie w produkcjach Marvela wielu nawiązań do wydarzeń i bohaterów z sagi Skywalkerów.

Pozostaje zatem czekać na kolejne informacje związane z filmem bądź nawet całą serią od Kevina, mając jednocześnie nadzieję, że twórca będzie miał dość swobody artystycznej, by dać nam kolejną angażującą historię oraz bohaterów, których pokochamy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.