Wydarzenia

Pojawiła się nowa zapowiedź gwiezdnowojennego hotelu w parku Star Wars: Galaxy’s Edge

galactic-starcruiser-hotel-halcyon

Jakiś czas temu zapowiedziano otwarcie pierwszego w historii hotelu o tematyce Gwiezdnych Wojen, który, podobnie jak park rozrywki Black Spire, ma też swój odpowiednik w uniwersum. Właśnie pojawiło się wideo zapowiadające jego powstanie, na którym możemy zobaczyć atrakcje, jakie będą czekały na gości.

https://youtu.be/iOGH5fpqStE

Hotel Galactic Starcruiser ma zostać zbudowany na kształt koreliańskiego statku hotelowego Halcyon MPO-1400, a dwudniowy pobyt ma być zarazem wypoczynkiem, jak i grą fabularną. Podobnie jak w parku, pracownicy i hotelu będą jednocześnie obsługiwać gości oraz pełnić rolę aktorów wcielających się w postacie z uniwersum.

Budowa hotelu blisko Disneylandu ma zakończyć się w 2021 roku, wtedy też zamieszkają w nim pierwsi klienci, którzy wkrótce będą mogli rezerwować miejsca. Choć na razie brak dokładnego cennika, możemy domyślać się, że nie będzie to najtańsza opcja noclegowa.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.