Seriale

Diego Luna potwierdza, że prace nad serialem o Cassianie Andorze ruszą w tym roku

Cassian-Andor-serial-Disney+

CEO Disneya, Bob Iger, wspomniał w ostatnim czasie, że najbliższa przyszłość marki Star Wars leży w streamingu, a nie kinowych filmach. Podczas gdy w produkcji jest już 2. sezon The Mandalorian, wciąż niewiele wiadomo na temat serii o Cassianie Andorze, która ma zadebiutować na platformie Disney+ w przyszłym roku, jednak Diego Luna, wcielający się w tytułowego bohatera, uchylił niedawno rąbka tajemnicy w kwestii startu prac na planie.

Ja zdradził aktor w rozmowie z Entertainment Tonight:

„Tak, zabieramy się za to. Prace ruszają w tym roku. W końcu się zacznie, a ja staram się na to jak najlepiej przygotować.”

Akcja serii osadzona zostanie (co jest dość oczywiste) przed wydarzeniami z Łotra 1, a wraz z Cassianem na ekrany powróci uwielbiany przez fanów droid K-2SO, w którego ponownie wcieli się Alan Tudyk.

Oto, co o produkcji mówi Luna:

„Nie mogę się doczekać. To naprawdę świetna sprawa, gdy można opowiedzieć historię, dla której znane jest już zakończenie. (…) To nie jest typowe podejście do przedstawiania opowieści. Chodzi tu o ukazanie, w jaki sposób doszło pewnych zdarzeń, co w gruncie rzeczy jest powieleniem metody użytej przy produkcji Łotra 1. Znasz zakończenie, ale nie masz pojęcia jak do tego wszystkiego doszło. Ponownie mamy przed sobą takie wyzwanie i jest to dla mnie niezwykle ekscytujące.”

Czekacie na serial o Cassianie Andorze? Jeśli tak, to co chcielibyście w nim zobaczyć? Dajcie znać w komentarzach!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.