Seriale

[Plotka] Są plany na serialowy spin-off o młodym Lando Calrissianie

lando-calrissian-solo-a-star-wars-story

Co jakiś czas jak bumerang powracają do nas plotki dotyczące możliwej kontynuacji Hana Solo bądź spin-offu powiązanego tematycznie z kinową produkcją. We wrześniu o potencjalnym serialu skupionym na czarnych charakterach donosił dość wiarygodny Jeremy Conrad, a teraz ma dla nas więcej nowych informacji.

Z niezależnego źródła uzyskał potwierdzenie swoich wcześniejszych domysłów – faktycznie planowana jest produkcja powiązana z filmowym spin-offem, która miałaby dotyczyć Karmazynowego Świtu oraz Czarnego Słońca. Co ciekawsze, bardzo poważnie podchodzi się do próby osadzenia w historii postaci Lando Calrissiana!

Również niedawne doniesienia dotyczące seriali kręcących się wokół postaci z The Mandalorian miałyby być niepełne – takie produkcje przewidziane są też dla innych postaci, domyślnie także dla Lando. To właśnie na serialach ma się w przyszłości opierać duża część uniwersum.

Oczywiście do powyższych plotek należy podchodzić z należytym dystansem, zwłaszcza, że na ten moment oczekujemy już premiery dwóch nowych seriali oraz kontynuacji przygód Mandalorianina, zaś najbliższe kinowe produkcje prawdopodobnie zostaną osadzone w okresie Wysokiej Republiki.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.