Seriale

Mando i Baby Yoda lądują na okładkach Empire Magazine

Empire-Magazine-Baby-Yoda-Mandalorian

Choć od premiery 2. sezonu The Mandalorian dzieli nas jeszcze około 8 miesięcy, to niezwykła popularność telewizyjnej serii sprawia, że przez najbliższe miesiące prawdopodobnie usłyszymy jeszcze nieraz o jej bohaterach. Tak się stało i tym razem, ponieważ Empire Magazine opublikował zapowiedź nowego numeru swojego czasopisma, gdzie na okładkach znajdziemy Mando oraz Baby Yodę, a w środku obszerne wywiady z twórcami na temat serialu.

Nowy numer Empire ukaże się 20 lutego, zaś wewnątrz pojawią się ekskluzywne wywiady z producentem wykonawczym serii, Jonem Favreau, odtwórcą głównej roli, Pedro Pascalem, oraz jednym z reżyserów, czyli nagrodzonym niedawno statuetką Oscara Taiką Waititim.

Czekamy na to wydanie magazynu z niecierpliwością, ponieważ jest szansa, iż dowiemy się dzięki niemu kilku ciekawych rzeczy na temat nadchodzącej kontynuacji przygód Dina Djarina. Możecie być pewni, że napiszemy na naszych łamach o wszystkim, co będzie warte uwagi.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Serial jest jak złoto i czekam mocno na wszystkie newsy przed drugim sezonem <3

    Póki co… rozkoszujmy się już za tydzień, bo oto nadchodzi "TCW"!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.