Gry

„Star Wars Jedi: Fallen Order” z tytułem Przygodowej Gry Roku!

Fallen-Order-informer-EA-Play

W Las Vegas odbyło się wczoraj rozdanie nagród D.I.C.E. Awards, przyznawanych przez Akademię Interaktywnej Sztuki i Nauki (ang. Academy of Interactive Arts & Sciences). W trakcie imprezy pojawił się mocny gwiezdnowojenny akcent, ponieważ tytuł Przygodowej Gry Roku przypadł świetnie ocenianemu przez fanów i krytyków Star Wars Jedi: Fallen Order!

Upadły zakon pokonał w starciu m.in. Death Stranding, The Legend of Zelda: Link’s Awakening czy remaster Resident Evil 2. Twórcy z Respawn Entertainment zostali już po raz kolejny docenieni za swój wkład w rozwój rozrywki interaktywnej inspirowanej światem Gwiezdnych Wojen.

Wielki finansowy sukces Jedi: Fallen Order oraz docenianie gry przez krytyków i prestiżowe organizacje jasno pokazuje, że wcześniejsze twierdzenia Electronic Arts, iż „tytuły dla pojedynczego gracza nie mają przyszłości” można włożyć między bajki.

Pozostaje nam tylko cieszyć się z zasłużonego sukcesu przygód Cala Kestisa i mieć nadzieję, że w przyszłości doczekamy się kolejnych produkcji skupionych na opowiadaniu wciągających historii w ramach uniwersum Star Wars.

Jeśli interesują Was nasze wrażenia z rozgrywki w Upadły zakon, koniecznie zajrzyjcie do wcześniejszej recenzji.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.