Filmy

Zwiastun i data premiery domowego wydania „The Rise of Skywalker”!

tros-final-29

Lucasfilm podzielił się z nami specjalnym zwiastunem domowego wydania Skywalker. Odrodzenie. Film w wersji cyfrowej będzie dostępny do obejrzenia już 17 marca, a dwa tygodnie później, 31 marca, ukaże się na nośnikach DVD i Blu-ray.

https://youtu.be/fANbTlOQHt4

Wśród specjalnych dodatków możemy znaleźć dokument The Skywalker Legacy, który opowie o powstawaniu filmu oraz wzbogacony będzie komentarzem członków obsady i twórców. Ponadto pojawią się materiały o kręceniu pościgu oraz tworzeniu obcych na Pasaanie, film odkrywający sekrety statku Ochiego, D-O oraz pochodzenia Rey, wspomnienia Warwicka Daviesa oraz zakulisowy materiał na temat kreowania zwierząt. W wersji cyfrowej zostanie dodany też komentarz Johna Williamsa dotyczący jego życia jako kompozytora sagi oraz pracy nad ścieżką dźwiękową do Epizodu IX.

Na razie nie mamy jakichkolwiek wieści na temat polskiego wydania filmu. Zazwyczaj musieliśmy na nie czekać kilka tygodni od momentu amerykańskiej premiery.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.