Gry

[Plotka] Powstaje sequel „Jedi: Fallen Order”

Star-Wars-Jedi-Fallen-Order-Cover

Po raz kolejny gruchnęła wczoraj plotka o tworzeniu sequela Upadłego zakonu, jaką powielił serwis Kotaku w swoim artykule dotyczącym skasowanej gry, która stanowić miała spin-off serii Battlefront. Informacja prawdopodobnie pochodzi od pracowników EA, mających wgląd w prace wewnętrznych zespołów.

Prawdziwość doniesień potwierdza też dość wiarygodny (jeśli chodzi o wycieki) profil Bespin Bulletin, który podaje, że o powstawaniu sequela słyszał już od dłuższego czasu, a ponadto jego źródło wskazuje datę premiery gry, która miałaby przypaść na jesień 2022 roku.

https://www.instagram.com/p/B82K6q7Ar2c/?utm_source=ig_web_copy_link

Choć informacje nie są potwierdzone i należy podchodzić do nich z pewną dozą ostrożności, to wiarygodność wycieków gra na naszą korzyść. Trudno też sobie wyobrazić, że tak ciepło przyjęty zarówno przez fanów, jak i krytyków tytuł nie dostałby kontynuacji.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.