Saga Star Wars

Reżyser J.D. Dillard i scenarzysta Matt Owens stworzą film w świecie Star Wars

star-wars-saga-new-blu-ray-dvd-covers

Jak donosi zaufane źródło w postaci portalu The Hollywood Reporter, reżyser J.D. Dillard i scenarzysta Matt Owens zostali zatrudnieni przez Lucasfilm do nakręcenia nowego filmu w świecie Gwiezdnych Wojen.

Nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat produkcji – nie wiadomo na przykład, czy będzie to film kinowy, czy też przygotowywany z myślą o dystrybucji za pośrednictwem platformy streamingowej Disney+. Pewne jest natomiast, że nie ma on nic wspólnego ani z projektem przygotowywanym przez Kevina Feige’a, ani z produkcją Riana Johnsona.

J.D. Dillard jest znany przede wszystkim z reżyserii dobrze ocenianego widowiska scince-fiction Sleight, zaś Matt Owens to uznany scenarzysta odpowiedzialny za scenariusze do marvelowskich seriali Luke Cage i Agents of SHIELD.

THR dodaje także, że włodarze Lucasfilmu starają się teraz dzielić produkcje ze świata Star Wars na te, które powinny pojawiać się w kinach, oraz te, które będą publikowane wyłącznie za pośrednictwem Disney+. Wpływ na to ma mieć wiele czynników – będą one decydować o tym, jaka forma dystrybucji będzie bardziej opłacalna.

Oczywiście wszelkie powyższe informacje traktujcie z dozą ostrożności – choć pochodzą z wiarygodnych źródeł, to wciąż wyłącznie plotki.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.