Książki i komiksy

„Star Wars Adventures” od IDW zostanie wznowione – poznamy historie po „The Rise of Skywalker”

IDW-Star-Wars-Adventures-post-TRoS

Choć znakomitą większość rynku komiksowego związanego z Gwiezdnymi Wojnami kontroluje obecnie Marvel, to wydawnictwo IDW wciąż zachowuje prawa do publikowania serii Star Wars Adventures, której wznowienie niedawno zapowiedziano. Nadchodzące zeszyty mają przybliżyć nam przygody bohaterów najnowszej trylogii Star Wars po wydarzeniach z The Rise of Skywalker.

Jak dowiadujemy się z opisu, wraz z publikacją pierwszego zeszytu poznamy przygody Rey, Finna i Poe, którzy po finałowej bitwie na Exegolu wciąż walczą z niedobitkami Najwyższego Porządku.

IDW is relaunching Star Wars Adventures in May, 2020; to feature post-TROS stories with Rey, Poe, & Finn from StarWarsLeaks

Wielu fanów po premierze Epizodu IX było żywo zainteresowanych dalszymi losami bohaterów i galaktyki po pokonaniu Imperatora Palpatine’a i Ostatecznego Porządku, więc można podejrzewać, że relaunch serii osadzony post-TRoS okaże się strzałem w dziesiątkę.

Star Wars Adventures #1 ujrzy światło dzienne w maju 2020 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.