Filmy

We wtorek poznamy szczegóły „Project Luminous”!

Project-Luminous-cover

Kolejny etap w rozwoju uniwersum Star Wars jest już praktycznie za rogiem. Kilka miesięcy temu ujawniono, że w przygotowaniu jest zupełnie nowy projekt osadzony w odległej galaktyce, a jego szczegóły mamy poznać w 2020 roku. Jak poinformował teraz Clayton Sandell (korespondent telewizji ABC, która, podobnie jak Lucasfilm, należy do koncernu Disneya), konkrety na temat tajemniczego Project Luminous zaczną napływać do nas już niebawem.

Dziennikarz zdradził, że pierwsze detale dotyczące nowego rozdziału Gwiezdnych Wojen ujrzą światło dzienne w poniedziałek o 19:00 czasu pacyficznego, co oznacza, że u nas będzie już 4:00 nad ranem we wtorek.

Przypomnijmy, że na Project Luminous ma składać się seria książek i komiksów (a potencjalnie także gier wideo), w których tworzeniu uczestniczą znani i lubiani twórcy gwiezdnowojennych powieści oraz komiksów – Claudia Gray (Utracone gwiazdy, Więzy krwi, Master & Apprentice), Charles Soule (Dark Lord of the Sith, Lando), Justina Ireland (Lando’s Luck), Cavan Scott (Adventures, Dooku: Jedi Lost) i Daniel Jose Older (Ostatni Strzał).

Wiele wskazuje na to, że tematyka projektu będzie skupiała się na nieśmiało wspominanych w kanonie czasach Wysokiej Republiki, lecz są to w tej chwili wyłącznie spekulacje. Na szczęście wszystko stanie się jasne pojutrze.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.