Gry

Plotki o kolejnej grze ze świata Star Wars

ragtag

Kilka dni temu informowaliśmy Was o przeciekach dotyczących prac nad sequelem Jedi: Fallen Order, jednak nie są to jedyne informacje na temat potencjalnych gier ze świata Star Wars, jakie krążą po sieci.

Jak donosi wiarygodny profil Bespin Bulletin, kolejna produkcja osadzona w odległej galaktyce może pojawić się nawet nieco prędzej niż kontynuacja Upadłego zakonu. Najnowsze przecieki ujawniają, że nad zupełnie oddzielnym tytułem pracuje studio EA Motive, zaś jego premiera wstępnie zaplanowana jest na jesień 2021 roku. Motive nigdy nie wypuścił jeszcze samodzielnie stworzonej gry, ale deweloperzy dołożyli swoją cegiełkę do powstania Star Wars: Battlefront II i Anthem. Są to w tej chwili wyłącznie nasze spekulacje, ale być może chodzi tu o kontynuację bądź remake Knights of the Old Republic, o którego możliwym powstaniu pisaliśmy jakiś czas temu.

Wciąż pojawiają się także pytania o to, czy doczekamy się Star Wars: Battlefront III. Jak na razie nawet w środowisku plotek i przecieków brakuje jakichkolwiek konkretów i wydaje się, że DICE bardziej zainteresowane jest rozwojem już istniejących gier, które wyszły spod ręki studia, niż inwestowaniem czasu i środków w nowy projekt.

https://www.instagram.com/p/B8rrVcgAPDH/

W 2023 roku wygasa umowa Electronic Arts i Disneya, na mocy której wydawca ma wyłączne prawo do produkcji i dystrybucji gier Star Wars. Biorąc to pod uwagę, czas na wydawanie kolejnych tytułów kurczy się z każdym miesiącem, jednak niewykluczone, że obie strony zdecydują się przedłużyć kontrakt o kolejne 10 lat, gdy przyjdzie odpowiednia pora.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.