Gry

„Battlefront II” – jednostki specjalne i nowe BRONIE w nadchodzącym patchu!

Age-of-Rebellion-Update-1-Battlefront-II

Na oficjalnym forum Star Wars: Battlefront II pojawiła się dziś nowa Transmisja dla społeczności, stanowiąca zapowiedź zawartości, która ma pojawić się w grze wraz z jutrzejszą aktualizacją. Twórcy w końcu postanowili poświęcić więcej uwagi erze Rebelii, w związku z czym Sojusz Rebeliantów i Imperium otrzymają nowe jednostki specjalne i każda z podstawowych klas postaci dostanie… nowy blaster!

Zacznijmy jednak od tego, że Transmisja zalicza się do tych słodko-gorzkich, ponieważ podkreślono, że mapy dla Supremacji związane z Oryginalną Trylogią (m.in. Scarif) trafią do gry dopiero w marcu. Nie oznacza to jednak, że zapowiedziany na jutro patch będzie ubogi w niespodzianki.

Dowiadujemy się, że zarówno Rebelianci, jak i Imperium otrzymają posiłki pod postacią klasy Infiltratora – dla Rebelii będzie to Ewok Łowca, zaś Imperium wesprze Agent ISB.

Główną bronią Ewoka będzie łuk, za to sam futrzany wojownik oprze się na zupełnie innej mechanice rozgrywki, niż Ewoki znane z trybu Łowów Ewoków. Z kolei Agent ISB jest pierwszą postacią w ramach Imperium, która dzierżyć będzie dwie bronie – są to blastery RK-3. Klasa ta wyspecjalizowana ma być w walce na krótki dystans oraz przewidywaniu ruchów wroga (po więcej szczegółów na temat umiejętności obu jednostek odsyłamy Was na forum).

Wraz z jutrzejszym update’em pojawi się tryb Co-op dla ery Rebelii. Otrzymamy w nim aż siedem map:

  • Yavin
  • Gwiazda Śmierci II
  • Endor
  • Hoth
  • Tatooine
  • Kessel
  • Pałac Jabby

A teraz największe zaskoczenie, czyli informacja o dodaniu aż czterech nowych broni! Biorąc pod uwagę, że mówimy sieciowej strzelance, nie powinno dochodzić do sytuacji, gdy dodanie jakichkolwiek narzędzi zagłady wzbudza taką sensację, ale cieszmy się, że przynajmniej coś zaczęło się w tej kwestii dziać… Oto blastery, jakie udostępnione zostaną w jutrzejszym patchu:

E-11D

Blaster średniodystansowy. Korzystali z niego między innymi Death Trooperzy w Łotrze 1. Dostępny będzie dla klasy żołnierza szturmowego, zaś jego odblokowanie możliwe będzie po pokonaniu 50 wrogów tą klasą w trybie kooperacji.

DL-18

Pistolet blasterowy DL-18 możecie kojarzyć z pierwszego Battlefronta. Broń ta zarezerwowana będzie dla oficera, a warunkiem jej odblokowania jest pokonanie 50 wrogów tą klasą w trybie kooperacji.

T-21

Ciężki blaster T-21 również zaimplementowany był m.in. w pierwszej części serii Battlefront. Karabin ten dodany zostanie teraz z myślą o ciężkim szturmowcu, zaś jego odblokowanie możliwe jest po pokonaniu 50 oponentów w trybie Co-op tą samą klasą.

Cycler Rifle

Dość toporny karabin wyborowy Cycler przeznaczony zostanie dla Specjalisty. Nie jest tak wyszukany jak bronie blasterowe, ale może pochwalić się niemałą siłą ognia i skutecznością. Jego odblokowanie również możliwe będzie po pokonaniu 50 wrogów odpowiadającą klasą w trybie kooperacji.

Każda z udostępnionych broni otrzyma po trzy ulepszenia, które odblokowywane będą za osiąganie ustalonych kamieni milowych.

Zapowiedziano także zmiany i usprawnienia u bohaterów, zaktualizowanie wyglądów Szturmowca Rakietowego Imperium oraz Wojownika Wookieech (ten pierwszy w końcu będzie prezentował kanoniczny wygląd z serii Rebelianci), a także serię uaktualnień interfejsu użytkownika. Po więcej szczegółów zajrzyjcie na forum.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.