Seriale

Plotki o reżyserach 2. sezonu „Mandalorianina” – za kamerą Bryce Howard, James Mangold i Robert Rodriguez?

the-mandalorian-character-poster-1-cover

W sieci pojawiły się plotki dotyczące reżyserów odcinków drugiego sezonu The Mandalorian. Według nich, poza potwierdzonymi na tę chwilę nazwiskami Jona Favreau Carla Weathersa, serial miałyby współtworzyć nowe i głośne nazwiska.

Mieliby to być James Mangold, twórca zdobywcy tegorocznego Oscara, czyli Le Mans ’66, który pierwotnie miał zająć się reżyserią spin-offu o Boba Fetcie, a także Robert Rodriguez, odpowiedzialny za serię Sin City oraz Alita: Battle Angel. Będą oni rzekomo reżyserować całość bądź tylko część odcinka serialu. Co ciekawe, Mangold zaprzeczył doniesieniom – według niego nigdy nawet nie rozmawiano z nim w tej sprawie i „fani powinni przykładać większą uwagę do takich plotek, mając na uwadze, że przypuszczenia uznawane są w nich za fakty”.

W takiej sytuacji udział Mangolda Rodrigueza w produkcji Mandalorianina staje się dość wątpliwy, chyba że przed oficjalną zapowiedzią zwyczajnie mydlą nam oczy. Inaczej ma się sprawa z Bryce Dallas Howard, która według wycieku miałaby powrócić do ekipy filmowej i ponownie wyreżyserować jeden odcinek. Biorąc pod uwagę, że informację o tym udostępnił jej ojciec, jest to bardzo prawdopodobne.

Jeśli szukamy właściwych dat do zaprezentowania reżyserów drugiego sezonu, to najbliżej wypada 5 marca, kiedy to odbywa się specjalna konferencja dotycząca platformy Disney+. Z kolei nowe odcinki serialu zadebiutują w październiku tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.