Saga Star Wars

Dengar pojawił się w „The Rise of Skywalker”!

dengar-empire-strikes-back

Wśród licznych szumowin i przestępców przebywających w Dzielnicy Złodziei na Kijimi pojawiła się jedna znajoma twarz… No, może twarz nie była do końca znajoma, ale należała do postaci, która pojawiła się wcześniej w filmach – mowa o łowcy nagród Dengarze!

Teoria, jakoby Rothgar Deng – poddany licznym modyfikacjom i dziwnie zniekształcony łowca nagród – był tak naprawdę Dengarem narodziła się po kilku sugestiach wymienionych w The Rise of Skywalker Visual Dictionary. Obaj trudnią się tym samym fachem, noszą podobny, brązowy pancerz oraz pochodzą z Korelii. Na dodatek wspomina się, że Rothgar Deng nie jest  prawdziwym prawdziwym imieniem łowcy – i dziwnym przypadkiem jest bardzo podobne do Dengara. Teorię w zasadzie potwierdza artykuł, który ostatnio pojawił się na głównej stronie StarWars.com, dostarczający kolejnych sugestii, podając, że ów najemnik był aktywny w trakcie Wojen klonów i po bitwie o Hoth tropił Sokoła Millennium.

rothgar-deng-dengar-rise-of-skywalker-battlefront-empire-strikes-back

Możemy się zastanawiać, co skłoniło Dengara do tak drastycznie posuniętych zmian – tragiczny wypadek czy może chęć ulepszenia się i pozostania w fachu mimo upływu lat? Miejmy nadzieję, że twórcy nie będą kazali nam długo czekać na uzupełnienie tego fragmentu w jego życiorysie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.