Saga Star Wars

To oficjalne – Imperator Palpatine jest klonem w „The Rise of Skywalker”!

Emperor-Palpatine-in-Star-Wars-The-Rise-of-Skywalker

Dość szokujące informacje ujrzały światło dziennie na odbywającym się w ten weekend C2E2 Expo w Chicago. Podczas imprezy w obieg puszczona została książkowa adaptacja finału sagi Skywalkerów, a jeden z jej fragmentów zdradza, w jaki sposób Imperator Palpatine powrócił do świata żywych, by po raz ostatni spróbować przejąć władzę w galaktyce.

Jak zdradza omawiany fragment, ciało Imperatora jest wytworem technologii klonowania.

The Emperor lives; using a clone body – from TROS novelization from StarWarsLeaks

„(…) Imperator Palpatine żył, choć ledwo, a Kylo mógł wyczuć, że w tym sklonowanym ciele kryje się prawdziwy duch Imperatora. Naczynie było jednak niedoskonałe, nie było w stanie utrzymać jego ogromnej mocy. Nie zostało mu wiele czasu.”

Można zatem powiedzieć, że jedna z największych zagadek The Rise of Skywalker została wyjaśniona i przynajmniej wiemy już, jakiej „magii Sithów” użył Palpatine, by móc utrzymać się przy życiu.

Czy wyjaśnienie to jest wystarczająco satysfakcjonujące? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Warto także poczekać na pojawienie się w sprzedaży książki, bo być może kryje się w niej więcej wskazówek na temat samego procesu klonowania ciała Palpatine’a i przeniesienia do niego jego ducha.

Adaptacja Skywalker. Odrodzenia autorstwa Rae Carson pojawi się za oceanem 17 marca 2020 roku.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Walcie się na dupę z takim newsem. Nie chcę nic wiedzieć na ten temat…

    To było do LucasFilm Story Group :p

  2. Ja pierniczę przecież kto oglądał film to wie, że palpatine sam siebie sklonował. Nie pamiętam kto ale powiedział to któryś z bohaterów wprost na ekranie. Ale sieją bzdety w tych internetach. Tak wymyślają sami od siebie czy ktoś za to płaci.

  3. Prawdziwe odkrycie. Gratulacje! Nie rozumiem dlaczego cały internet oraz dużą ilość recenzentów myślała że imperator przeżył wybuch gwiazdy. Było mówione w filmie że się SKLONOWAŁ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.