Saga Star Wars

Ian McDiarmid opowiada o klonie Palpatine’a w „The Rise of Skywalker”

Emperor-clone

Kilka dni temu z powieściowej adaptacji The Rise of Skywalker otrzymaliśmy oficjalne i jasno sprecyzowane potwierdzenie tego, że Palpatine występujący w filmie jest klonem. Swoje trzy grosze wtrącił do tego wcielający się w Imperatora Ian McDiarmid.

Na Brukselskim Comic Conie aktor został zapytany o swoją najnowszą rolę, a właściwie o to, czy faktycznie jego postać powróciła w formie klona.

„Klonowanie? Tak. Oczywiście, krążyło wiele różnych wyjaśnień, dlaczego i jak powróciłem. To dość ciekawe, ponieważ – chyba mogę teraz to zdradzić – w scenariuszu pierwotnie w pierwszej scenie ze mną i Adamem Driverem [odtwórca roli Kylo – przy. red.] pojawiał się dialog, w którym Kylo mówił «Jesteś klonem», na co ja odpowiadałem «Więcej niż klonem. Mniej niż człowiekiem». Wydaje mi się, że to świetnie go podsumowuje, ponieważ wcześniej, co prawdopodobnie zauważyliście, kamera przesuwa się po zbiornikach do klonowania, w których znajdują się różne wersje Snoke’a.”

Możemy teraz jedynie spytać, dlaczego tak krótki i niewątpliwie pomocny dialog nie znalazł się w filmie?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.