Gry

W PS Store pojawił się tajemniczy „Star Wars: Project Maverick”

star-wars-project-maverick_4bw2

Jak podają media branżowe, w europejskim PlayStation Store ukazała się ciekawa pozycja – do oferty sklepu dodany został tajemniczy Star Wars: Project Maverick.

Pojawienie się nieznanej jeszcze gry ze świata Gwiezdnych Wojen zauważyła strona zajmująca się śledzeniem nowości dodawanych do sklepu PlayStation.

https://twitter.com/psnrelease/status/1235166862591352832

Na tę chwilę nie ma pewności, czym dokładnie jest tajemniczy projekt, ale dziennikarz serwisu Kotaku, Jason Schreier, który niejednokrotnie dysponował realnymi przeciekami zza kulis powstawania wielu gier wideo, potwierdził, że chodzi o tytuł tworzony przez studio EA Motive. 

Pozostają jedynie spekulacje w kwestii tematyki pozycji. Jeśli sugerować się grafiką poglądową i widniejącym na niej imperialnym niszczycielem, możemy ponownie zawitać do galaktyki z czasów Oryginalnej Trylogii. Niewykluczone jednak, że to jedynie zmyłka i w rzeczywistości doczekamy się projektu osadzonego w czasach High Republic – okresu świetności Zakonu Jedi, którego rozwój niedawno zapowiedział Lucasfilm.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.