Gry

„Jedi: Fallen Order” nominowany do dwóch nagród BAFTA 2020!

Jedi-Fallen-Order-BAFTA-Awards

Upadły zakon bez wątpienia należy do grona bardzo pozytywnych zaskoczeń ubiegłego roku, a także ścisłej czołówki gier z uniwersum Star Wars. Zdają się to potwierdzać liczne nagrody i nominacje, jakie tytuł zbiera w ostatnich tygodniach. Jakiś czas temu projekt studia Respawn Entertainment zdobył tytuł Przygodowej Gry Roku przyznawany w ramach DICE Awards, za to teraz twórcy mogą pochwalić się aż dwiema nominacjami do prestiżowej nagrody BAFTA Awards, przyznawanej przez Brytyjską Akademię Gier Wideo.

Jak chwali się na swoim profilu Lucasfilm, Jedi: Fallen Order został nominowany w dwóch kategoriach: Najlepszej Fabuły oraz Najlepszego Udźwiękowienia.

Ceremonia rozdania BAFTA Awards odbędzie się 2 kwietnia – wtedy też dowiemy się, czy nominacje Fallen Order zaowocują faktyczną nagrodą.

Pozostaje trzymać kciuki za to, by przygody Cala Kestisa po raz kolejny zostały zasłużenie docenione!

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.