Gry

Mamy szczegóły tajemniczej gry „Star Wars: Project Maverick”

Star-Wars-Project-Maverick-Details

Zaledwie przedwczoraj pisaliśmy o tym, że w europejskim PlayStation Store ukazała się oferta, której przedmiotem była nieistniejąca jeszcze gra o tajemniczym tytule Star Wars: Project Maverick. W międzyczasie pojawiły się dodatkowe szczegóły dotyczące projektu – zostały one ponownie potwierdzone przez Jasona Schreiera z Kotaku.

Okazuje się, że oferta z PS Store dotyczyła wersji beta powstającego tytułu, a to z kolei sugeruje, że najprawdopodobniej chodzi o grę z segmentu multiplayer. Co więcej, nieoficjalnie dowiadujemy się, że Maverick nie ma nic wspólnego z doświadczeniem VR, więc możemy spodziewać się, iż tworzony jest z myślą o „tradycyjnej” rozgrywce na konsolach nowej generacji oraz komputerach PC.

Schreiera zapytano również, czy w całej sprawie może chodzić o mały, niecodzienny projekt studia EA Motive, o którym pisał w jednym ze swoich wcześniejszych artykułów, na co dziennikarz odparł twierdząco.

Nie wiadomo, kiedy omawiana gra mogłaby ukazać się na rynku, ale biorąc pod uwagę, że wersja beta została już zakulisowo dodana do sklepu PlayStation, można spekulować, iż stanie się to szybciej niż sądzimy.

Póki co Maverick stanowi jeden z dwóch gwiezdnowojennych tytułów, o których mówią przecieki. Niedawne wieści przyniosły nam pokrzepiające informacje o tym, że w drodze jest również sequel Jedi: Fallen Order.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.