FilmyGry

„Star Wars: The High Republic” dostanie grę VR

star-wars-high-republic-VR

Choć informacje na temat ujawnionej niedawno ery The High Republic są w tej chwili dość skromne i poznaliśmy jedynie ogólny zarys galaktyki, w jakiej przyjdzie nam poznawać nowe historie i bohaterów, to z pomocą przychodzą nieoficjalne źródła, które zdradzają, iż możemy doczekać się gry osadzonej w czasach świetności Zakonu Jedi.

Jak podaje portal Cinelinx, nieoficjalnie krążą wieści o tym, że The High Republic ma być rozwijane poprzez różnorakie media, a więc nie tylko książki i komiksy, ale potencjalnie także gry wideo, a w przyszłości być może nawet filmy i seriale. Redaktor serwisu, Jordan Maison, dotarł do przecieków twierdzących, że powstaje gra VR inspirowana omawianym okresem.

Na ten moment nie mamy żadnych szczegółów dotyczących rzekomej produkcji czy dewelopera, który miałby się nią zajmować, ale jeśli informacje okażą się prawdziwe, to w dalszej perspektywie możemy spodziewać się wielu ciekawych projektów osadzonych w tych niepoznanych jeszcze czasach. Kto wie, być może nawet dojdzie do powstania gry wideo w tradycyjnej formie?

Pewne jest natomiast, że seria The High Republic tworzona będzie przez kilku niezależnych autorów książek i komisów ze świata Star Wars. Będą to Claudia GrayDaniel José OlderCharles SouleCavan Scott i Justina Ireland. Dostaniemy dzięki nim cały przekrój powieści i historii komiksowych – od tytułów dla najmłodszych, aż po te przeznaczone dla starszych odbiorców.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.