Wydarzenia

Disney+ w Polsce już latem 2020? Sprzeczne komunikaty Disneya

disney-plus

W sieci gruchnęła dziś informacja, która wywołała chwilową euforię wśród polskich fanów Star Wars i innych marek należących do koncernu Walta Disneya – w oficjalnym komunikacie prasowym wytwórnia podała, że latem 2020 roku platforma streamingowa Disney+, zawierająca ekskluzywną zawartość związaną z Gwiezdnymi Wojnami, uniwersum Marvela, Pixara i nie tylko, zadebiutuje w Polsce. Później jednak stało się coś, co momentalnie ten zapał ostudziło.

Niedługo po opublikowaniu na stronie Disneya informacji prasowej, gdzie zamieszczono wzmiankę o debiucie platformy na polskim rynku, artykuł poddano edycji i nasz kraj zniknął z opisu. Wciąż jednak można znaleźć kopię tekstu sprzed edycji, gdzie Polska ewidentnie widnieje.

Na tę chwilę nie ma zatem pewności, czy Disney+ faktycznie zawita u nas w tym roku, ale usunięcie wspomnianej informacji nie musi jeszcze oznaczać, że tak nie będzie – być może włodarze marki wolą z jakichś względów wstrzymać się z podawaniem takich wieści. Zakulisowe rozgrywki zwykle wyglądają zupełnie inaczej niż to, co możemy obserwować w ramach oficjalnych komunikatów.

Pozostaje zatem czekać i trzymać kciuki, by Polska dołączyła do grona państw europejskich, które jeszcze w tym roku będą mogły cieszyć się legalnym dostępem do gwiezdnowojennych seriali i filmów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.