Filmy

Billie Lourd opowiada o kontynuowaniu dziedzictwa Carrie Fisher w dokumencie „The Skywalker Legacy”

IMG_20200310_152253

Niewiele dzieli nas już od premiery domowego wydania The Rise of Skywalker, a wraz z nim światło dzienne ujrzy film dokumentalny The Skywalker Legacy, który przybliży nam nie tylko kulisy powstania Epizodu IX, ale też całej sagi Skywalkerów. W programie Good Morning America udostępniono niedawno fragment materiału wideo, w którym córka zmarłej w 2016 roku Carrie Fisher, Billie Lourd, opowiada o kontynuowaniu dziedzictwa swojej matki poprzez uczestnictwo w przywróceniu młodej Lei Organy w finale Sagi.

Billie przyznała, że możliwość wcielenia się w Leię i ponowne „ożywienie” jej w ten sposób było jak dar ze strony matki. Możemy również przyjrzeć się procesowi, dzięki któremu twórcy sprawili, że młodsza wersja legendarnej bohaterki znów pojawiła się na wielkimi ekranie.

Filmik znajdziecie poniżej:

Amerykańska premiera cyfrowej wersji Skywalker. Odrodzenia zaplanowana jest już na 17 marca, zaś na płytach Blu-ray i DVD film pojawi się 31 marca. Póki co nie ma informacji o polskiej premierze.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.