Seriale

„Galaxy of Adventures” powróciło z nowymi odcinkami

galaxy-of-adventures-sequels-season-2-two

Wczoraj miała miejsce premiera 2. sezonu animacji Star Wars: Galaxy of Adventures. Nowe odcinki mają w pełni skupić się na erze znanej z Sequeli – swoje 5 minut dostaną zarówno bohaterowie Ruchu Oporu, tacy jak Rey, Poe, Finn, Rose czy Leia, jak i druga strona barykady w osobie Kylo Rena. Fabuła trzech odcinków ma z kolei toczyć się na planecie Batuu i ma nawiązywać do atrakcji z parku Galaxy’s Edge.

Wczoraj ukazały się pierwsze 3 epizody – The Force Calls to ReyKylo Ren and Darth Vader oraz Rey and Friends vs. The First Order – możecie zobaczyć je poniżej. Kolejne będą pojawiały się co tydzień.

W tym roku będą czekać na nas też odcinki skupione na innych okresach – z okazji 40-lecia Imperium kontratakuje pojawią się animowane wersje niektórych kluczowych scen, a ponadto ukażą się epizody skupione na Prequelach.

Z pewnością warto dać tym odcinkom szansę, zwłaszcza, jeśli na pierwszy rzut oka nie jest to animacja skrojona pod Was – przypomnę tutaj nasze zestawienie najlepszych odcinków pierwszego sezonu. Moim zdaniem jest to wręcz najlepsza kanoniczna animacja.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.