Seriale

„Galaxy of Adventures” powróciło z nowymi odcinkami

galaxy-of-adventures-sequels-season-2-two

Wczoraj miała miejsce premiera 2. sezonu animacji Star Wars: Galaxy of Adventures. Nowe odcinki mają w pełni skupić się na erze znanej z Sequeli – swoje 5 minut dostaną zarówno bohaterowie Ruchu Oporu, tacy jak Rey, Poe, Finn, Rose czy Leia, jak i druga strona barykady w osobie Kylo Rena. Fabuła trzech odcinków ma z kolei toczyć się na planecie Batuu i ma nawiązywać do atrakcji z parku Galaxy’s Edge.

Wczoraj ukazały się pierwsze 3 epizody – The Force Calls to ReyKylo Ren and Darth Vader oraz Rey and Friends vs. The First Order – możecie zobaczyć je poniżej. Kolejne będą pojawiały się co tydzień.

W tym roku będą czekać na nas też odcinki skupione na innych okresach – z okazji 40-lecia Imperium kontratakuje pojawią się animowane wersje niektórych kluczowych scen, a ponadto ukażą się epizody skupione na Prequelach.

Z pewnością warto dać tym odcinkom szansę, zwłaszcza, jeśli na pierwszy rzut oka nie jest to animacja skrojona pod Was – przypomnę tutaj nasze zestawienie najlepszych odcinków pierwszego sezonu. Moim zdaniem jest to wręcz najlepsza kanoniczna animacja.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.