Gry

„Battlefront II” – epidemia koronawirusa wpłynie na regularność dodawania kolejnych patchy do gry

Geonosis-helmet-Star-Wars-Battlefront-II

Wpływ rozprzestrzeniającego się obecnie koronawirusa na niemal wszystkie aspekty naszego życia jest niezaprzeczalny – wiążące się z nim niebezpieczeństwa dotyczą praktycznie każdego człowieka na naszej planecie. Epidemia sprawiła, że wiele firm musiało wstrzymać lub ograniczyć zakres swojego funkcjonowania i nie inaczej jest ze szwedzkim deweloperem Star Wars: Battlefront II DICE – który pozwolił swoim pracownikom na pracę zdalną, by zminimalizować ryzyko złapania przez nich groźnego wirusa. Potwierdzono właśnie, że fakt ten będzie miał pewien wpływ na ukazywanie się kolejnych update’ów do wszystkich gier sieciowych opracowywanych przez studio.

Twórcy uspokoili, że kolejne aktualizacje do Battlefront II wciąż będą się pojawiać w nadchodzących miesiącach, lecz z opóźnieniem i dość nieregularnie. Deweloperzy mają pracować nad nowym contentem w swoich domach i dzielić się efektami zdalnie, co może wpłynąć na wydłużenie czasu potrzebnego do ukończenia przyszłych update’ów.

Okazuje się jednak, że możecie być spokojni o marcowy patch, który doda do gry m.in. mapę na Scarif – większość jego zawartości została ukończona jeszcze zanim koronawirus dotarł do Europy, więc w tym miesiącu wszystkiego doczekamy się na czas.

O całej sprawie informuje w swoim materiale wideo youtuber SYLO: Star Wars. Zachęcamy do zapoznania się z jego relacją.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.