Książki i komiksy

Palpatine miał bezpośredni wpływ na przejście Bena Solo na Ciemną stronę

Palpatine-The-Rise-of-Skywalker-Image

Jak się okazuje, Palpatine miał wpływ na Bena Solo dużo wcześniej, niż można by przypuszczać. I nie chodzi tutaj tylko o przemawianie do niego głosem Snoke’a.

W najnowszym i zarazem finałowym zeszycie miniserii The Rise of Kylo Ren widzimy odrodzonego Imperatora, który odzywa się w momencie pojedynku Bena z Renem – ówczesnym przywódcą Zakonu Ren. Palpatine nakazuje Kylo zgładzić przeciwnika i tym samym potwierdzić swoje więzy krwi, przypuszczalnie odnoszące się do osoby Dartha Vadera.

rise-of-kylo-ren-ben-solo-duel-snoke-leia-rey-palpatine-comic

Benowi oczywiście to się udaje. Po zabiciu Rena i ostatnich pozostających przy życiu Jedi ostatecznie pogrąża się w Ciemnej stronie Mocy, przyjmuje nowy tytuł i konstruuje swój nowy miecz świetlny.

Wszystkie cztery zeszyty serii The Rise of Kylo Ren są już dostępne w sprzedaży. W wersji cyfrowej możecie zakupić każdą część m.in. poprzez aplikację mobilną Marvel Comics.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.