Saga Star Wars

Szczegóły dotyczące polskiego wydania “Skywalker. Odrodzenie” na Blu-ray

star-wars-the-rise-of-skywalker-rey-millennium-falcon

Parę dni temu informowaliśmy Was o zapowiedzi polskiej premiery The Rise of Skywalker na nośnikach Blu-ray i DVD, którą wyznaczono na 8 maja. W międzyczasie pojawiło się więcej detali dotyczących płytowego wydania Epizodu IX oraz jego zawartości.

Jak podaje rodzimy wydawca filmu – spółka Galapagos – posiadacze edycji Blu-ray otrzymają dostęp do szeregu materiałów dodatkowych.

“W bonusowych materiałach dostępnych na wydaniu Blu-ray™ znajduje się m.in. pełnometrażowy dokument o procesie tworzenia filmu, ujawniający kulisy pracy aktorów i ekipy filmowej. Dostępny będzie również materiał zgłębiający sceny rozgrywające się na planecie Pasaana – między innymi scenę pościgu, statek, na którym Rey odkrywa rodzinne sekrety oraz nowego droida D-O. Fani serii”

Lista dodatków specjalnych w wydaniu Blu-ray prezentuje się następująco:

  • Dziedzictwo Skywalkerów
  • Pasaana: pościg śmigaczy
  • Obcy na pustyni
  • D-O: klucz do przeszłości
  • Warwick i syn
  • Tworzenie stworzeń

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun z okazji polskiej premiery Skywalker. Odrodzenie:

Przypomnijmy, że cena wersji na nośnikach Blu-ray wynosić ma 86,99 PLN, zaś fani stawiający na tradycyjne nośniki DVD zapłacą 40,99 PLN.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.