Filmy

Szczegóły dotyczące polskiego wydania „Skywalker. Odrodzenie” na Blu-ray

star-wars-the-rise-of-skywalker-rey-millennium-falcon

Parę dni temu informowaliśmy Was o zapowiedzi polskiej premiery The Rise of Skywalker na nośnikach Blu-ray i DVD, którą wyznaczono na 8 maja. W międzyczasie pojawiło się więcej detali dotyczących płytowego wydania Epizodu IX oraz jego zawartości.

Jak podaje rodzimy wydawca filmu – spółka Galapagos – posiadacze edycji Blu-ray otrzymają dostęp do szeregu materiałów dodatkowych.

„W bonusowych materiałach dostępnych na wydaniu Blu-ray™ znajduje się m.in. pełnometrażowy dokument o procesie tworzenia filmu, ujawniający kulisy pracy aktorów i ekipy filmowej. Dostępny będzie również materiał zgłębiający sceny rozgrywające się na planecie Pasaana – między innymi scenę pościgu, statek, na którym Rey odkrywa rodzinne sekrety oraz nowego droida D-O. Fani serii”

Lista dodatków specjalnych w wydaniu Blu-ray prezentuje się następująco:

  • Dziedzictwo Skywalkerów
  • Pasaana: pościg śmigaczy
  • Obcy na pustyni
  • D-O: klucz do przeszłości
  • Warwick i syn
  • Tworzenie stworzeń

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun z okazji polskiej premiery Skywalker. Odrodzenie:

Przypomnijmy, że cena wersji na nośnikach Blu-ray wynosić ma 86,99 PLN, zaś fani stawiający na tradycyjne nośniki DVD zapłacą 40,99 PLN.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.