Saga Star Wars

Wnuczka Aleca Guinnessa zagrała w „Skywalker. Odrodzenie”

abrams-sally-guinness-alec-tros-rise-of-skywalker

Nie tylko odległa galaktyka jest dość małym miejscem, w którym wszyscy muszą być ze sobą spokrewnieni. Podczas produkcji najnowszych filmów spod szyldu Gwiezdnych Wojen coraz częściej spotyka się epizodyczne role grane przez osoby spokrewnione z odtwórcami kultowych postaci.

Tak jest chociażby w przypadku Sally Guinness, która w The Rise of Skywalker wcieliła się w postać oficer Najwyższego Porządku obecnej na naradzie (czego dowiadujemy się za sprawą filmu dokumentalnego The Skywalker Legacy, towarzyszącego cyfrowej edycji Epizodu IX). Sally prywatnie jest wnuczką Aleca Guinnessa – uznanego brytyjskiego aktora, którego wielu z Was prawdopodobnie bardzo dobrze zna i momentalnie łączy z rolą Obi-Wana Kenobiego w Oryginalnej Trylogii.

Jakby tego było mało, również Alec „pojawił się” na moment w filmie, bo z jego archiwalnych wypowiedzi ułożono niektóre kwestie Obi-Wana padające w momencie, kiedy duchy zmarłych Jedi wspierają Rey w walce z Palpatinem.

Rodzinny duet będziecie mogli obejrzeć lub usłyszeć w akcji 8 maja, kiedy Skywalker. Odrodzenie ma się ukazać w Polsce na nośnikach DVDBlu-ray.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.