Seriale

„The Mandalorian” – Rosario Dawson pojawi się w 2. sezonie jako Ahsoka Tano!

Disney XD's "Star Wars Rebels" - Season Two

Takiej informacji chyba nikt się dziś nie spodziewał! Jak donosi portal Slashfilm, powołując się na przecieki z dwóch niezależnych źródeł zbliżonych do Lucasfilmu, aktorka Rosario Dawson ma wcielić się w 2. sezonie The Mandalorian w postać Ahsoki Tano. Jeśli informacje okażą się prawdziwe, będzie to debiut wrażliwej na Moc Togrutanki w jakiejkolwiek serii live-action.

Można podejrzewać, że za wprowadzeniem bohaterki do serialu stoi nie kto inny, jak sam Dave Filoni, który uznawany jest za ojca animowanych Wojen klonów – to za ich sprawą Ahsoka po raz pierwszy pojawiła się w uniwersum Star Wars. Filoni jest także producentem, scenarzystą i reżyserem części odcinków The Mandalorian, więc takie przenikanie się treści z obu tytułów musiało się wydarzyć (do pewnego stopnia było już zresztą obecne w 1. sezonie).

Redaktorzy Slashfilm odezwali się do Lucasfilmu w sprawie potwierdzenia powyższych doniesień, ale nie otrzymali odpowiedzi. Portal jest natomiast na tyle wiarygodny, że jeśli zdecydowano się takie informacje upublicznić, to musi kryć się w nich przynajmniej ziarno prawdy.

Na ten moment nie wiadomo, jaką rolę mogłaby odegrać Ahsoka w przygodach Dina Djarina i Dziecka, więc pozostają nam jedynie spekulacje. Biorąc jednak pod uwagę, że mówimy o byłej członkini Zakonu Jedi (a Dziecko jest przecież wrażliwe na Moc), może chodzić o jakąś formę treningu w kontrolowaniu umiejętności Znajdy. Mówimy jednak wyłącznie o domysłach, więc nie bierzcie niczego za pewnik.

Nowy sezon The Mandalorian planowo ma pojawić się w październiku 2020, lecz nie wiadomo, jak szalejąca obecnie pandemia koronawirusa wpłynie na powstawanie przyszłych seriali i filmów. Disney i inni producenci zawiesili już prace nad większością tytułów, więc nie można wykluczyć, że z czasem będziemy otrzymywać informacje o jakichś opóźnieniach.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.