Seriale

Pojawienie się Ahsoki w „The Mandalorian” może być wstępem do jej własnego serialu aktorskiego

star-wars-rebels-season-3-ahsoka-tano

Coraz więcej źródeł potwierdza niedawne rewelacje o rzekomym castingu Rosario Dawson do roli Ahsoki w 2. sezonie The Mandalorian. Część fanów bardzo ucieszył taki obrót spraw, a niektórych nieszczególnie. Warto jednak zwrócić uwagę, jakie może być drugie dno pojawienia się byłej padawnki Anakina Skywalkera w serialu o Dinie Djarinie.

Portal The Hollywood Reporter sugeruje, że może to być przygotowanie do wypuszczenia na rynek aktorskiej produkcji o Ahsoce Tano, a występ w znanej i ciepło przyjętej przez fanów serii mógłby służyć za swoistego pilota do jej własnego serialu. Jeśli dodatkowo przywołamy w pamięci niedawne wypowiedzi szefostwa Disneya o potencjalnych serialach skupionych wokół pobocznych postaci, które ujrzymy w The Mandalorian, wszystko zaczyna się układać w spójną całość.

Na ten czas nie doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia udziału Dawson w roli Ahsoki w 2. sezonie, który zadebiutuje w październiku tego roku, jednak informacja pojawiła się na łamach wielu wiarygodnych portali, więc z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że jest prawdziwa.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.