Gry

„Battlefront II” – aktualizacja „Battle on Scarif” przesunięta na połowę kwietnia

Scarif-Battlefront-2

W związku z panującą obecnie pandemią koronawirusa niemal każdy z nas musiał w ostatnim czasie diametralnie zmienić swój styl życia – nie inaczej jest z pracownikami szwedzkiego studia EA DICE, którzy od pewnego czasu są zmuszeni pracować nad rozwojem swoich gier z domów, co spowodowało opóźnienia w tworzeniu nowej zawartości do Star Wars: Battlefront II.

Jak poinformował wczoraj na Twitterze manager ds. społeczności, Ben Walke, przeniesienie pracy z biura do domów kosztowało ekipę z DICE sporo cennego czasu, co z kolei wywołało konieczność przesunięcia premiery nowej aktualizacji, która ma wprowadzić do gry m.in. mapę na planecie Scarif oraz dodać erę Rebelii do trybu Supremacji. Rebelianci zetrą się z imperialnymi na tropikalnych plażach dopiero w połowie kwietnia.

Informacja bez wątpienia jest przykra, gdyż czekanie do połowy kwietnia oznacza dla graczy kolejne trzy tygodnie bez świeżej zawartości, jednak w tej sytuacji ciężko byłoby podjąć inną decyzję – zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz twórców jest najwyższym priorytetem.

Ben podrzucił także link do krótkiego streszczenia nadchodzącej zawartości. Jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie zajrzyjcie tutaj.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.