Gry

„Star Wars Episode I: Racer” trafi na PS4 i Nintendo Switch!

star-wars-episode-1-racer-gameplay

Oficjalna strona StarWars.com ujawniła wczoraj kolejną klasyczną grę osadzoną w odległej galaktyce, która niebawem doczeka się portu na konsole nowej generacji – mowa o Star Wars Episode I: Racer.

Jak dowiadujemy się z zapowiedzi, deweloper Aspyr podjął się przeniesienia wyścigowego tytułu z 1999 roku na konsole PlayStation 4 i Nintendo Switch. Produkcja zostanie dostosowana do nowoczesnych rozdzielczości oraz doczeka się usprawnionego sterowania. Pojawi się również opcja rozgrywek multiplayer na podzielonym ekranie (dla Nintendo Switch i PS4) oraz rozgrywek LAN (tylko dla Nintendo Switch).

Co ciekawe, w 2011 roku Racer trafił do Księgi Rekordów Guinessa w kategorii najlepiej sprzedających się wyścigów science-fiction, pokonując przy tym serie pokroju F-Zero i Wipeout.

Na ten moment nie znamy daty premiery portu, ale jeśli macie ochotę zagrać w inny gwiezdnowojenny klasyk, to od wczoraj w Nintendo eShop dostępny jest Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.