Seriale

Wyciekł scenariusz pilota serialu o Obi-Wanie! Pojawi się [SPOILER]

obi-wan-anakin-mustafar-rots

Wygląda na to, że Lucasfilm ma problem z dokładnym pilnowaniem swoich zasobów. Okazuje się, iż do sieci właśnie wyciekł kompletny scenariusz pilotażowego odcinka czekającego na realizację serialu o Obi-Wanie. Podobnie jak w przypadku pierwszego serialu aktorskiego Star Wars, pierwszy epizod nie mógł się obejść bez solidnej rewelacji. W scenie przedstawionej na przestrzeni ostatnich kilku stron scenariusza pojawia się bowiem nie kto inny, jak sam Darth Vader!

Informację przekazuje portal The Hollywood Joker, który niezmienną jakością publikowanych wieści zasługuje oczywiście na miano jednego z najbardziej pewnych źródeł. Redaktorzy serwisu na podstawie scenariusza, który trafił w ich ręce, opracowali skrót przebiegu pierwszego odcinka serialu – ponadto opublikowano też sam materiał. Poniżej możecie się zapoznać z przetłumaczonym przez nas opracowaniem pilota.

„Osiem lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów mistrz Jedi Obi-Wan Kenobi wciąż targany jest poczuciem winy i czuje się odpowiedzialny za rzeź dokonaną na Zakonie. Przebywa na Tatooine, gdzie w domu swojego wuja wychowywany jest syn Anakina Skywalkera. Większość czasu spędza medytując lub wędrując po bezkresnej pustyni. Serial początkowo celować będzie w klimaty slow cinema i zaoferuje filozoficzne rozważania – później planowane jest płynne przejście w bardzo klasyczne kino przygodowe. Kenobiemu towarzyszy przedstawiciel rasy Jawów, którego w otwierającej scenie ratuje przed burzą piaskową. Spoza morza jednolitych wydm, spoza Tatooine, Obi-Wan wyczuwa coraz silniejsze zaburzenia Mocy, podpowiadające mu, iż jego były uczeń, obecnie Mroczny Lord Sithów, staje się coraz potężniejszy. Decyduje się tymczasowo pozostawić Luke’a Skywalkera tylko pod opieką rodziny, a sam z pomocą nowego kompana wyrusza zbadać zagadkową sprawę. Równolegle obserwujemy, jak na pokładzie imperialnego krążownika oficerowie analizują jakieś dane i określają jakieś współrzędne. W finałowej scenie odcinka na mostek wchodzi Darth Vader i zwraca się do swoich podwładnych pytając, czy znaleźli już »to«. Prawdopodobnie Vader poszukuje i gromadzi artefakty, które sprawiają, iż rośnie w siłę.”

Początek mało którego miesiąca w ostatnim czasie widział tak dobre wieści. Po dość przygnębiającym marcu, 1 kwietnia błyskawicznie zdołał wprawić nas w znacznie bardziej radosny nastrój.

Powyższy artykuł oczywiście jest żartem i informacje w nim zawarte nie są prawdziwe. Do kwestii tej prosimy podchodzić z dystansem. Miłego Prima Aprilis (u nas tradycyjnie już spędzonego w towarzystwie brodatego Mistrza Jedi), Rebelianci!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.