Saga Star Wars

Poznajcie historię mieczy świetlnych z „The Rise of Skywalker”

leia-s-legacy-final-main

Na oficjalnej stronie StarWars.com pojawił się dość obszerny artykuł dotyczący nowych mieczy świetlnych, jakie dane nam było poznać w Skywalker. Odrodzenie. Są to bronie należące do Lei Organy, mrocznej Rey oraz odnowiony oręż Skywalkerów.

Poza historią rekwizytów – jak choćby pochodzeniem oryginalnego miecza Luke’a od rączki flasha aparatu Graflex – możemy przeczytać, co stoi za takimi, a nie innymi designami. Znajdziecie tam informację o budowie rękojeści, odpowiedzi na pytania, dlaczego zdecydowano się ponownie wykorzystać miecz Skywalkerów oraz czemu zrezygnowano z miecza mrocznej Rey opartego o części z jej pałki.

Poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia rekwizytów użytych w filmie.

Pełną historię trzech mieczy, obszerny opis ich powstania oraz więcej zdjęć znajdzie pod linkiem z początku artykułu. Który z nich podoba Wam się najbardziej?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.