Seriale

Seriale o Cassianie i Kenobim zyskują przybliżone daty premiery!

Cassian-Kenobi-Series-Disney-Plus

Po dłuższym okresie posuchy wreszcie pojawiły się nowe informacje na temat niezatytułowanego jeszcze serialu o przygodach Cassiana Andora – są to przybliżona data premiery i nazwisko głównego scenografa projektu. Ujawniono również rok, w którym w ramach Disney+ ukaże się pierwszy odcinek serii o Obi-Wanie Kenobim.

Jak podaje francuski oddział Disneya, serial o rebelianckim szpiegu zadebiutuje na rynku w 2021 roku. To z kolei spowoduje, że serial o Obi-Wanie Kenobim zostanie przesunięty na 2022 rok. Można było spodziewać się tej decyzji – scenariusz do produkcji o Cassianie jest już gotowy i o ile obecna sytuacja na to pozwoli, ekipa filmowa wkroczy na plan latem, zaś projekt o Kenobim nadal boryka się z problemami scenariuszowymi.

https://twitter.com/starwarstuff/status/1247194340755222530

Bardzo ciekawą informacją jest za to dołączenie do ekipy Luke’a Hulla. Zajmie on stanowisko production designera – osoby o nieco szerszych kompetencjach od scenografa, który nada ogólny styl wizualny serialowi. Hull pracował wcześniej nad Czarnobylem, za którego dostał m.in. nagrodę Emmy oraz statuetkę Amerykańskiej Gildii Scenografów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.