Fanmade

Teaser fanowskiego filmu na podstawie „Star Wars: Shadows of the Empire”

Star-Wars-Shadows-of-the-Empire-fan-film

Grupa fanów postanowiła stworzyć film na podstawie należących obecnie do Legend książki i/lub gry wideo pod tytułem Star Wars: Shadows of the Empire (twórcy nie sprecyzowali, o jakim źródle konkretnie mowa), gdzie ważną rolę odgrywa niejaki Dash Rendar – szmugler z planety Corellia, ściśle współpracujący z Sojuszem Rebeliantów w walce przeciwko Imperium Galaktycznemu. Na przygodach awanturnika skupić ma się również fanowska produkcja, której teaser został wczoraj udostępniony w serwisie YouTube przez kanał VF Productions.

Co interesujące, efektami wizualnymi w zaprezentowanym materiale zajął się jeden z naszych fanów, kryjący się pod pseudonimem Petrovelly.

Zachęcamy do zapoznania się z teaserem!

https://youtu.be/KKJlZz5LWTk

Ze względu na obecną sytuację na świecie produkcja musiała zostać odłożona na czas nieokreślony, więc nie można spodziewać się żadnej konkretnej daty premiery, ale twórcy deklarują, że dokończą swoje dzieło, gdy tylko zajdzie taka możliwość.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.