Seriale

[Plotka] Rosario Dawson ma pojawić się jako Ahsoka w kilku projektach

rosario-dawson

Nie tak dawno temu informowaliśmy Was o rzekomym dołączeniu do obsady The Mandalorian Rosario Dawson, która miałaby się wcielić w rolę Ahsoki Tano. Jak się okazuje, to może nie być jej jedyny występ na ekranie.

Portal The Direct donosi, że umowa, którą podpisała aktorka, obejmuje możliwość występu w więcej niż jednym projekcie na platformie Disney+. Można więc spekulować, że istnieją się plany umieszczenia Ahsoki m.in. w serialach o Cassianie i Kenobim bądź poświęcenie jej solowej serii. Z drugiej strony, mogą to też być występy w produkcjach niezwiązanych z Gwiezdnymi wojnami albo też swego rodzaju zabezpieczenie studia – w końcu czołowi aktorzy występujący w Łotrze 1 i Hanie Solo w swoich kontraktach również mieli wpisany więcej niż jeden film.

Należy też mieć na uwadze, że w sprawie Rosario Dawson cały czas opieramy się wyłącznie na plotkach i nawet jej udział w serialu o Dinie Djarinie nie jest oficjalnie potwierdzony, choć sugeruje tak większość wiarygodnych źródeł.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.