Saga Star Wars

Daisy Ridley nie jest zadowolna z reakcji fanów na „The Rise of Skywalker”

Daisy-Ridley-GMA-2019

Od premiery Skywalker. Odrodzenie minęło już 5 miesięcy, więc niektórzy aktorzy coraz bardziej ochoczo i szczerze wyrażają swoje opinie na temat filmu. Do tego grona dołączyła Daisy Ridley, która niedawno udzieliła wywiadu dla DragCast.

Aktorka jest przede wszystkim zaskoczona, jak z czasem ochłodził się klimat dotyczący produkcji.

„Styczeń nie był tak przyjazny. To dziwne, czułam jakby cała ta miłość, którą na początku nam przekazano, nagle uciekła, zastanawiałam się «Gdzie ona się podziała?». Oglądałam ten dokument, The Skywalker Legacy, w tym tygodniu i był tak pełen serca. To dość zawiłe, być częścią czegoś tak przepełnionego miłością, a potem ludziom się to nie podoba. Wiesz, każdy ma prawo czegoś nie lubić, ale wydaje się, że to się nieznacznie zmieniło. Myślę, że to może być wpływ mediów społecznościowych.”

Daisy Ridley w roli Rey będziecie mieli okazję zobaczyć najprędzej 8 maja, kiedy finałowy epizod sagi Skywalkerów ukaże się w Polsce na nośnikach DVD i Blu-Ray.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Film nie sprostał jakim kol wiek oczekiwanią. Media nie mają tu znaczenia. To się czuję lub nie i wtedy zostajesz masochista, który na siłę szuka pozytywów

  2. Raczej „Star Wars” kup se książke #Dakann

    Czekam na zakończenie „Wojen Wojtków” #czip17, a także dalsze przygody Mandalorianina i film/serial o Obi Wanie. Być może warta będzie jeszcze ewentualnej uwagii konyynuacja „Rebelianci”. Poza tym zaorane jest już to uniwersum.

    ! MASS EFFECT ! – <3 FOREVER <3

  3. W pełni się zgadzam z Daisy w tej kwesti. Rise of Skywalker było genialne mimo niektórych słabych wątków (które są nieuniknione w żadnym filmie) oraz dziadowskiego polskiego tytułu, przez który Star Wars IX dołączyło do grona nielicznych filmów, które wolę już po angielsku nazywać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.